מנוע 3.5 סמ”ק שמפציץ במירוצים בחול ומשווק ע”י מיטב המשווקים ביפן אירופה וארה”ב בקרוב בישראל .המנוע יגיע בגירסת קומבו הכוללת מערכת אגזוז של רדס 2143 עם ברך.כמו כן מנועי SCUDERIA 721 S יגיעו לאחר שעברו הרצת Pre-Break מקצועית בשמן בחברה עצמה ובכך מה נשאר לעשות כמה מיכלים על המסלול, פחות התעסקות קל ופשוט.
טיסן קיושו PITTS SPECIAL S-2C 50 נבנה לטיסנאים המחפשים את החוויה האירובטית האולטימטיבית. טיסן הקיושו PITTS SPECIAL S-2C 50 הוא הדגם החדש ביותר של סידרת ה-PITTS שפותחה במשך שנים ע”י קיושו.
פירסום תוצאות מירוץ מספר 1 בליגה הארצית 1/8 באתר פרו-ליין.יניב סיון מנצח עם צמיגי פרו-ליין קריים פייטר קדמיים XTR אחוריים M2. במקום שלישי גולן לוי עם צמיגי בוו-טאיי M3 וחמישי ניר סיון עם צמיגי קריים פייטר XTR.
לכל מסיעי קיושו 1/8 באגי בנזין בארץ המעונינים להשתתף במירוץ קיושו מאסטרס בגרמניה במסלול rhein-main-circuit בין התאריכים 25-27 למאי השנה שנמצא 15 דקות מנמל התעופה פרנקפורט
תמונות של מנוע סיריו CL7B STI CERAMIC על טראגי קיושו ST-RR של יניב סיון. מנוע סיריו CL7B STI CERAMIC בשימוש ע”י ראיין לוץ’ הנהג המהיר ביותר עם רכב הקיושו טראגי ST-RR בארה”ב. ראיין לוץ’ אחד הנהגים המהירים ביותר בארה”ב משתמש במנוע סיריו CL7B STI CERAMIC הישר מהקופסא בלי שום שינויים ושיפורים.
מירוץ מספר 4 למכוניות מיני כביש יוצא לדרך.המירוץ יתקיים בחנות ארסיזון-שופ בתאריך 7.12.07 (יום שישי) בחול המועד חנוכה.במירוץ תופעל מערכת מדידת זמנים מקצועית ויחולקו תעודות השתתפות וגביעים.
מידי שנה נפגשים מיטב נהגי קיושו במסלול הצרפתי בSUCY-EN-BRIE. זוהי השנה התשיעית ברציפות שבה מתקיים מירוץ הקיושו מאסטרס במסלול הצרפתי בין התאריכים 15-17 ליוני. למירוץ מגיעים מיטב הנהגים של קיושו. בתחרות יתחרו בשלוש רמות שונות : ליגה ( נהגים מתחילים), אקספרט ( נהגים מתקדמים ) ועילית ( נהגי החברה – נהגים מקצועיים ). יחולקו פרסים וגביעים למנצחים.
תמונה של קבוצת המירוצים קיושו הישראלית מימין לשמאל : פול פרייס, דותן לוי, לידוב פינס, ניר סיון, מיכה נסימוב, ליאור מימון, יניב סיון, גיא רוטמן, אלון טל, אשר אנצילוביץ, דן פרייס. שורה תחתונה: אלון מלצוב, גבי אלאלוף, יוסי סיון (מנהל קבוצה) ואלון שלו.
קבוצת RCZONE ( יניב ניר ויוסי סיון ) תצא בימים הקרובים להתחרות במירוץ KYOSHO MASTERS 2005 במסלול שנקרא RC94 ב-Sucy en Brie les צרפת בין התאריכים 17-19 ליוני 2005.באירוע השתתפו מיטב הנהגים של KYOSHO בניהם מיגל מטיאס ( אלוף אירופה), יוצ’י קנאי ( אלוף עולם ), סמואל לינזי ( אלוף איטליה ), ג’רארד טיבו, ראין קבליארי ( אלוף ארה”ב ) ורבים נוספים. בתחרות ישתתפו 120 נהגים מכל רחבי העולם.
מכוניות שלט בדומה למכוניות אמיתיות כגון פורמולה 1,ראלי ועוד מתנהגות בצורה זהה לרכב אמיתי. מכאן ניתן להסיק שברמות הגבוהות של הנהיגה מה שקובע זה לא רק הנהג אלה ה-SETUP בעברית – מערך של הרכב. מהסיבה שרכב ללא מערך נכון יגרום לנהג להאבק ברכב ולאבד זמן יקר גם אם הוא הנהג הטוב בעולם.
אלוף אירופה 2019 הוא ריקארדו ברטון Riccardo Berton 🏆שמנצח את גמר אליפות אירופה בקטגוריה 1/8 באגי ניטרו ,בגמר עוצר נשימה! שנמשך 45 דקות עם רכב הקיושו דגם האם פי 10 #MP10 יחד עם המתדלק והמכונאי של Michellemick Cradock שביצע תדלוקים מהירים וכיוון לריקארדו את הרכב באופן מושלם.🏁🏁🏁 💥💥תודה מיוחדת למר יוצ’י קנאי #Yuichi Kanai אלוף עולם והמפתח הראשי של הקיושו אם פי 10 שפיתח ויצר מכונה מופלאה ומנצחת.Viva La Kyosho! 💥כמו כן 4 מתוך 13 הרכבים בגמר היו רכבי קיושו מספר הרב ביותר מאותה חברה.
logo בניית אתרים