תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר הבית של ארסיזון – Rczone.co.il

אתר זה נמצא באחריות ובבעלות חברת "ארסיזון - יוסף סיון" (להלן: "החברה") ומשמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת המוצרים המוצעים באתר זה על ידי החברה.

תוכלו גם להגיע לחנות שלנו ברח' יד חרוצים 14, אזור התעשייה תלפיות, ירושלים, בהתאם לשעות הפעילות המופיעות באתר להתרשם ולרכוש את המוצר הבא שלכם ולהצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים של החברה.   

 

להלן הפרטים ליצירת קשר

טלפון שירות לקוחות : 02-6725858

פקס: 02-6733093

כתובת דוא"ל: info@rczone.co.il

שעות פעילות:    ימים א', ד' 11:00-15:30, ימים ב',ג',ה' 11:00-19:00

                        יום ו' וערבי חג 10:00-14:00

עקב המלחמה יתכנו עיקובים לא צפויים במסירת המשלוחים המהירים***

1.      כללי

כל פעולה אשר משתמש מבצע באתר זה כפופה להוראות תקנון זה ו/או לכל הוראה נוספת הקיימת באתר זה וכן, לכל דין.

לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

בעת שימוש באתר זה המשתמש מאשר כי קרא את הוראות תקנון זה וכי הוא מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו.

מי שאינו מסכים לתנאי השימוש של אתר זה או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עליו להפסיק את השימוש באתר זה.

1.1.   מובהר כי תנאי השימוש באתר זה חלים על כל צפייה ו/או שימוש באתר, בין אם באמצעות מחשב ובין אם באמצעות מכשיר תקשורת אחר כגון טלפון סלולרי, טאבלט וכיו"ב.

1.2.   החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר ובתקנון מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, וללא שתמסור על כך הודעה מראש, ולכן על המשתמש באתר לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון.

1.3.   אתר זה הינו אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור המוצר ו/או כל תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

1.4.   התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יתכן שוני בין מראה המוצר ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

1.5.   באתר זה ניתן לבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, הטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהייה זהה למקור.

1.6.   כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

 

2.      רכישה באתר

2.1.   ביצוע הזמנות - הזמנה תתבצע דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר.

מערכת ההזמנות באתר עובדת 24 שעות, ניתן לבצע הזמנות מכל מקום ובכל שעה, ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה.

2.2.   בעת מילוי ההזמנה נבקשכם להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, כך נוכל לספק את הזמנתכם במועד וללא תקלות.

2.3.   לאחר ביצוע ההזמנה יקבל המזמין אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, יחד עם פרטי ההזמנה.

2.4.   כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים אשר הוזנו באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, וכי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצון המשתמש ובהסכמתו.

2.5.   במקרה בו הפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.

2.6.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בדוא"ל: info@rczone.co.il  בכל עת. מענה יינתן בתוך 3 ימי עסקים.

2.7.   מחירים באתר - המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ.

2.8.   אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה. על המשתמש לדעת כי יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. המחיר הקובע יהיה מחיר המוצר בחנות.

2.9.   במידה וקיים שוני בין מחיר המוצר בפועל לבין המחיר בעת ההזמנה והמוצר שהוזמן טרם  נשלח, הלקוח יעודכן בדבר השינוי ויהיה רשאי לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול. במידה וההזמנה נשלחה, המזמין מסכים בזאת כי יחויב בהפרש בין המחיר ששולם על ידו בעת ביצוע ההזמנה לבין למחיר בפועל.

2.10.  ככל והמזמין, קיבל את המוצר והוא אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה במוצר שימוש, וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. האחריות להחזרת המוצר הינה על הלקוח וככל והמוצר לא יתקבל חזרה במשרדי החברה הלקוח יחויב במחיר המוצר המוזמן כפי המופיע בחנות. 

2.11.  במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב, באמצעותו בוצעה ההזמנה, בהפרש. ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב של המזמין, למזמין ישמר זיכוי עתידי בחברה והוא יעודכן על כך.

2.12.  חלק מהמוצרים הקיימים באתר זה אינם נמצאים במלאי החנות והם מוזמנים ישירות מהספק במיוחד עבור הלקוח. במידה ולאחר ביצוע הזמנה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי של החנות ו/או הספק ולא ניתן להזמינו, רשאית החברה לבטל את המכירה או להציע למזמין מוצר חלופי שווה ערך. ככל ובוטלה מכירה כאמור, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

2.13.  קיימים מוצרים באתר אשר החברה ממליצה לפתוח ולבדוק תקינותם בחנות ובטרם ביצוע שליחה ללקוח ללא עלות נוספות ולאחר אישור לקוח. ככל והלקוח נתן את אישורו לפתיחת המוצר והמוצר נשלח ללקוח כאשר הוא תקין

2.14.  מוצר בו תינתן הנחה ו/או מבצע, קבלת ההנחה ו/או המבצע יקבע אך ורק על ידי החברה והחברה רשאית לבטל את ההנחה ו/או את המבצע בכל עת שתבחר ולא תהייה למשתמש האתר כל טענה בדבר שינוי ו/או ביטול זה. 

3.      אמצעי תשלום -

3.1.         חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי - כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

3.2.         פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי.

פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את דרך ביצוע ההזמנה באתר ולפתח מערכת רישום אשר תאפשר ללקוח להירשם כמשתמש ולעקוב אחר הזמנותיו ופעילותו באתר.

3.3.         בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הנך מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הנך רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

3.4.         החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכול בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

4.    הוראות כלליות בדבר ביצוע רכישה באתר -

4.1.         אתר זה אינו מחייב אף משתמש לבצע רכישה ועל כן, כל משתמש שביצע הזמנה דרך האתר מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

4.2.         משתמש אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

4.3.         המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר על ידי משתמש כל התחייבות מצד החברה לספקו.

4.4.         במקרה בו מוצר שהוזמן דרך האתר לא קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה על ידי משתמש מחלקת השירות של החברה תיצור עמכם קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר ישלחו אפשרויות בחירה נוספות התואמות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות.

4.5.         מוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק למשתמש מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה.במקרה בו המוצר אינו קיים במלאי ויש צורך לבצע הזמנה עבור הלקוח,מסגרת האשראי של הלקוח תיתפס ל-7 ימי עסקים בסכום העסקה והחיוב יבוצע רק לאחר שיתקבל אישור מהספק כי המוצר קיים במלאי.

4.6.         לא תהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "Rczone.co.il"  ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

 

5.      משלוחים, אספקה וביטול עסקה

משלוחים -

5.1.         אנו ב"Rczone.co.il" עושים מאמץ לספק את הזמנתכם במועד לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

5.2.         המשלוחים באתר זה יבוצעו על ידי חברת שליחויות ו/או דואר ישראל, בהתאם להחלטת החברה, ניתן לבצע משלוחים ברחבי הארץ, למעט אזורים המוגדרים כמוקדי סיכון ו/או שטחים ו/או מעבר לקו הירוק. עלות המשלוח תתווסף למחיר המוצר בעת ביצוע ההזמנה. החברה רשאית לשנות ו/או לבטל את עלות המשלוח בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

5.3.         ניתן לבצע הזמנות באתר 24/7. טיפול בהזמנות יעשה בימים א' עד ה' בשעות הפעילות של החברה המופיעות לעיל.

למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר.

5.4.       אספקת המוצר

מוצר אשר קיים במלאי החנות יצא למשלוח תוך 2 ימי עסקים.

מוצר אשר יש צורך לבצע בדיקת תקינות ו/או הרכבה בחנות יצא למשלוח תוך 5 ימי עסקים.

מוצר שאינו קיים במלאי ויש צורך להזמינו מהספק עבור הלקוח מועד האספקה יקבע בהתאם למועד קבלת המוצר מהספק. הלקוח יעודכן בדבר מועד האספקה מראש.

5.5.         המוצר מועבר למשלוח באמצעות דואר שליחים ויימסר ללקוח עד 3 ימי עסקים ( עקב המלחמה יתכנו עיקובים לא צפויים ) מיום קבלתו בחברת המשלוחים ו/או בדואר ישראל.

5.6.         כאמור לעיל, המשלוח מבוצע באמצעות דואר שליחים ועל כן, אין לחברה כל אחריות על עיכובים הקשורים לביצוע השליחות על ידי הדואר ו/או חברת השליחויות.

5.7.         ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההרשמה לאתר. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור.

5.8.         כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

5.9.         החברה רשאית לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

5.10.    מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

5.11.    מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

5.12.    התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם ו/או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

5.13.    החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

איסוף עצמי - בעת ביצוע הזמנה קיימת אפשרות לבחור באיסוף עצמי בימים ובשעות פעילות של החברה. לא יהיה ניתן להגיע לאסוף מוצר ללא תיאום מראש ולכן יש לתאם את מועד האיסוף מול החנות.  

כמו כן, קיימים מוצרים כגון דלקים אותם עבורם לא ניתן לבצע משלוח ויש לאסוף מוצר זה מהחנות.

 

ביטול עסקה -

אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תנאי ביטול עסקה -

5.14.    ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 והתקנות שהותקנו על פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

5.15.    בקשה לביטול ו/או שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בכתב ותשלח לכתובת דוא"ל: info@rczone.co.il . על המשתמש לוודא כי בקשת הביטול נתקבלה במייל. משתמש ששלח בקשת ביטול ולא קיבל אישור על קבלתו במייל חוזר חזקה כי מייל זה לא הגיע ליעדו. הטיפול בבקשה יעשה בתוך 3 ימי עסקים מיום קבלת המייל.

5.16.    משתמש רשאי לבטל עסקה מיום ביצוע ההזמנה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים המנויים בסעיף 14(ג)(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מבניהם.

5.17.    ניתן לבטל עסקה ככל ולא נעשה שימוש במוצר, לא הוסר ממנו עיטוף ו/או כל דבר אחר, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. יש להחזיר את המוצר לכתובת: יד חרוצים 14, ירושלים, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור ולאחר קבלת אישור מהחברה לא יאוחר מ 14 יום מיום ההודעה על ביטול העסקה.

5.18.    ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.

5.19.    במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם.

5.20.    בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

·         מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות או דרישות מיוחדות.

·         מוצרים שעל פי דין אין להחזירם.

·         מוצרים פסידים - מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.

·         עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.

5.21.    בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

5.22.    נוסף על האמור בסעיף 5.20 לעיל לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים: מוצר נפתח בחנות לצורך בדיקת תקינות ו/או הרכבה ו/או מוצר אשר אינו קיים במלאי של החנות והוזמן במיוחד עבור הלקוח.

5.23.    החלפות - ניתן לבצע החלפה של מוצר ככל וקיימת טעות במוצר שנשלח ו/או פגם במוצר. החלפה תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש במוצר ו/או לא נפתח ו/או הורכב בחנות עבור הלקוח ותוך 14 ימים מיום קבלת המוצר. את הבקשה להחלפת מוצר יש להעביר בכתב לדוא"ל: info@Rczone.co.il  תוך 3 ימים מיום קבלת המוצר.

5.24.    יש לאשר את ההחלפה מול שירות הלקוחות של החברה, רק לאחר אישור שירות הלקוחות תתאפשר החלפה ויקבע המועד והתנאים לביצוע.

5.25.    את ההחלפה ניתן יהיה לבצע בחנויות החברה במועד הנקבע. אי עמידה במועד הנקבע מבלי לקבל את אישור החברה יבטל את אישור החברה להחלפת המוצר.

5.26.    ביטול זכאות לביצוע עסקאות - אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

§         במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.

§         מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.

§         גרימת נזק ו/או פגיעה באתר זה ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.

§         ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.

§         קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.

§         בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

6.    המוצרים המוצגים באתר

6.1.   המוצרים המוצגים באתר זה הינם מוצרים איכותיים וייחודיים. לכל מוצר המופיע באתר מלאי שונה ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי כל מוצר באתר יהיה זמין לרכישה בכל עת. אנו נעשה כל מאמץ על מנת להציג באתר מידע עדכני ככל שניתן בנוגע למוצרים אותם ניתן להזמין ומחיריהם.

6.2.   על אף שנעשה כל מאמץ סביר לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, חשוב להבהיר כי יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי. לכן, יש להבין כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

6.3.   לעניין זה, נציין כי לא תהייה למזמין ו/או משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "החברה" או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן הלקוח לא חויב.

6.4.   היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם במוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת. כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין.

6.5.   אחריות בגין המוצר שנרכש הינה אחריות יצרן בלבד.

6.6.   אתר זה לא אחראי לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, במישרין או בעקיפין, בכל הקשור למוצרים שנרכשו דרך אתר זה ואשר צד ג' שהינו היבואן ו/או היצרן שלהם סיפק אותם לאתר זה, והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין. 


7.      הגבלת אחריות

7.1.         השרות באתר "Rczone.co.il" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is). לא תהייה, למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

7.2.         החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם, במישרין ו/או בעקיפין, בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'.

7.3.         החברה אינה אחראית לנזק אשר יכול ויגרם בגין איחור באספקה.

7.4.         נוסף על הכללים הקבועים בתקנון זה יש לקרוא את ההוראות וההנחיות לשימוש בסוללות ו/או דלקים. הוראות אלה מצורפות למוצר הרלוונטי וכן מופיעים באתר זה תחת לשונית "הוראות והנחיות שימוש במוצר". חשוב להקפיד על הוראות השימוש שכן, הפעלה לא נכונה ו/או שימוש לא נכון במוצר כגון סוללה ו/או דלק ו/או כל מוצר רגיש אחר יכול לגרום לנזק למשתמש ו/או למוצר ו/או לצד ג'.

7.5.         למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח, החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש ו/או הפעיל את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

7.6.         מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

8.    מדיניות פרטיות

8.1.   הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

8.2.   החברה תעשה שימוש בפרטים האישים שנמסרו מטעם המשתמש למטרת ביצוע הרכישה/החזרה ו/או בקשה אחרת מטעם המשתמש ו/או מי מטעמו.

8.3.   במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד.

8.4.   יכול ויעשה שימוש בפרטים אשר ימסרו על ידיך לצורך משלוח הודעות ו/או פרסומות מטעם החברה יחד עם אפשרות להסרה מרשימת התפוצה בשל שלב.

8.5.   כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

 

9.      עוגיות / Cookies & similar Technologies

9.1.   אתר זה משתמש ב"עוגיות "(Cookies) לצורך תפעול שוטף ותקין, וכן, כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, והתאמת האתר להעדפותיך האישיות, לצורכי אבטחת מידע וכו'.  "עוגיות" הן קבצי טקסט אשר נוצרים על ידי מחשבכם האישי לפי הוראות האתר ו/או מי מטעמו.

9.2.    ברוב הדפדפנים קיימת אפשרות להימנע מהפעלת העוגיות באמצעות שינוי הגדרות הדפדפן ואתם רשאים, בכל שלב, לבחור באפשרות זו. עם זאת, ביטול אפשרות זו במחשבכם עלולה לפגוע בשירותים אותם אתם מקבלים מהאתר ו/או בתוצאותיהם ו/או בהתאמתם לצרכי הלקוחה.

9.3.   גלישה באתר זה מהווה את הסכמתכם לאיסוף מידע על ידי גוגל וכן, לאיסוף מידע באמצעות כלים חיצוניים נוספים אשר יכול ויעשה בהם שימוש באתר זה.

9.4.   בכל מקרה, השימוש במידע יהיה אך ורק לצורך מתן השירות באתר זה.

10. קניין רוחני וזכויות יוצרים

10.1.  החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "Rczone" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.

10.2.  אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר "Rczone" ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

10.3.  אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

10.4.  בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "Rczone" יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

10.5.  בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו בדוא"ל info@rczone.co.il  אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין.

11. סימני מסחר

11.1.   המותג "Rczone" שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של ארסיזון ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

 

12. הדין החל

12.1.  הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

12.2.  סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך בירושלים בלבד.

 

 

ניתן ליצור קשר איתנו לגבי כל שאלה במייל info@rczone.co.il , אנו מאחלים גלישה מהנה באתרנו.

logo בניית אתרים