רחוב יד חרוצים 14 אזור תעשיה תלפיות

                                      

              

 
        About Us          Info@rczone.co.il         
     054-7200722 | 02-6725858תנאי שימוש באתר ארסיזון - Rczone.co.il 

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.


קדימון

אתר ארסיזון - Rczone.co.il (להלן "האתר") הוא בבעלות ארסיזון ברחוב אריה דולצ'ין 26 ירושלים. אתר ארסיזון- Rczone.co.il משמש כאתר למכירת מוצרי תחביב בשלט רחוק והצגת תכנים בכל הנושאים הקשורים למערכות בשלט רחוק ופעילויות בארץ בעולם. האתר היינו ייצוגי עבור ארסיזון - Rczone.co.il והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו בהמשך.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן ע"פי שיקול דעתה הבלעדי של ארסיזון - Rczone.co.il.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים כמו כן אתר ארסיזון - Rczone.co.il רשאי לשנות מעת לעת את התכנים, מבנה, נגישות, שירותים הניתנים באתר ללא הודעה מוקדמת ולפי שיקול בלעדי של ארסיזון - Rczone.co.il כמו כן לא תהינה למשתמשי האתר כל טענה או תביעה בהקשר לשינויים אלו.

 1. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר ארסיזון - Rczone.co.il  ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר ארסיזון - Rczone.co.il ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר ארסיזון - Rczone.co.il.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש ע"י ארסיזון - Rczone.co.il.

 2. תוכן האתר

  אנו באתר ארסיזון - Rczone.co.il שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של ארסיזון - Rczone.co.il ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 3. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת אתר ארסיזון - Rczone.co.il שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ארסיזון - Rczone.co.il .

 4. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 5. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז ירושלים.

 6. חוק הספאם

  עם הסכמתך להרשם לקבלת ניוזלטר ,דואר אלקטרוני, SMS של ארסיזון - Rczone.co.il נתתה את הסכמתך לקבלת דואר שיווקי בהתאם לחוק הספאם החדש - תיקון לס' 30 לחוק התקשורת ( בזק ושידורים ), התשס"ח-2008 , חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח-2008*.
 7. מידע באתר

  כל האניפרומציה :תכנים, תמונות, סירטונים, עיצוב, מלל, מידע טכני, מידע כללי,מבצעים,שירותים הינם לצורך המחשה בלבד וארסיזון - Rczone.co.il לא תהיה אחראית כלפי המשתמש על כל טענה או תביעה בהקשר לתכנים הנ"ל. יתכנו טעויות, תקלות, אי דיוקיים או מידע על שירותים ועל מבצעים ארסיזון - Rczone.co.il תעשה כל האפשר למנוע מקרים אלו. בכל מקרה התוכן כפוף להחלטה הבלעדית של ארסיזון - Rczone.co.il. אתר ארסיזון - Rczone.co.il אינו מתחייב שכל המוצרים המוצגים באתר למכירה ובכלל זה : מבצעים ,הנחות מיוחדות וכמותיות , קופונים יהיו זמינים בכל רגע במלאי ארסיזון - Rczone.co.il . כמו כן המוצרים המוצגים למכירה עד גמר המלאי או לזמן מוקדם מכך יהיו זמינים בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של ארסיזון - Rczone.co.il . אתר ארסיזון - Rczone.co.il שומרת על הזכות לשנות את מועד סגירת המכירות והמבצעים בכל רגע נתון. כמו כן ארסיזון שומרת על עצמה את הזכות ואינה מתחייבת כי המוצרים המוצגים באתר יהיו זמינים בכל רגע נתון.
 8. ארסיזון - Rczone.co.il אינה אחראית על תוכן שפירסם משתמש באתר ארסיזון - Rczone.co.il. סך כל הנזקים מצד המשתמש בנושא שירות ומוצרים באתר ארסיזון - Rczone.co.il ,אחריות ארסיזון לא תעלה על שווי ערכו של המוצר. ארסיזון-Rczone.co.il הינה הסמכות הבלעדית לקבוע אפשרות גלישה באתר של משתמש ע"פי שיקול דעתה הבלעדי ללא התרעה מוקדמת ותוכל לחסום גישה למשתמש או לאתר.
 9. רכישה ושימוש בחנות האתר

  כל ביצוע רכישה באתר ארסיזון - Rczone.co.il מוגבל למשתמשים שמלאו להם 18 שנים ומעלה והינו רשום באתר בהתאם לתקנון זה.

  הכניסה הרישום והרכישה באתר מהווה הסכמה מלאה מצד המשתמש לתקנון זה.

  אספקת המוצרים לרוכש בהתאם למלאי הקיים, במידה והמוצר אינו נמצא במלאי יוצע לקונה מוצר חלופי במידה ולא קיימת חלופה תבוטל ההזמנה. במידה והמוצר במלאי זמן האספקה הוא תוך 14 ימי עסקים, בהתאם למועדי דואר ישראל בארץ לפי סוג המשלוח. כל עיקוב של המשלוח ע"י דואר ישראל אינה באחריות ארסיזון - Rczone.co.il. ארסיזון - Rczone.co.il שומרת על הזכות לבטל הזמנה מכל סיבה שהיא והחזר כספי מלא ללקוח תוך 14 ימי עסקים.כמו כן ללקוח לא תהיה כל טענה או תביעה בנושא זה. המוצרים יוספקו ע"י ארסיזון - Rczone.co.il לבעל כרטיס האשראי עם הצגת תעודת זהות בלבד. ארסיזון Rczone.co.il שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים והמשלוחים בכל עת, במידה ונפלה טעות בתמכור המוצר באתר המחיר הסופי של המוצר יהיה לפי שיקולה הבלעדי של ארסיזון - Rczone.co.il ולמשתמש האתר לא תהיה טענה או תביעה בנושא זה.
 10. ביטול עסקה

  ארסיזון - Rczone.co.il תפעל בהתאם להוראות חוק להגנת הצרכן , התשמ"א 1981 בנוסף תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010. לקוח אשר מעונין להחזיר מוצר תוך 14 יום שבארזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש יש להציג לארסיזון - Rczone.co.il חשבונית קניה או פתק החלפה וארסיזון תפעל ע"פ חוק הגנת הצרכן. במקרה של מוצר פגום ארסיזון - Rczone.co.il תפעל ע"פ אחריות והחלטת היצרן למוצר זה. מוצר שהורכב והופעל בחנות באישור הלקוח לא ניתן יהיה להחליפו או להחזירו. ארסיזון - Rczone.co.il תעשה כל מאמץ לפתור את הסוגיה לשביעות רצונו של הלקוח. 
 11. אחריות 

  ארסיזון - Rczone.co.il אינה היצרנית של המוצרים הנמכרים באתר. מובא בזאת שהאחריות על המוצרים באתר הוא בהתאם לאחריות הניתנת ע"י היצרנים של המוצרים הנ"ל. היצרן בלבד יהווה הגורם המחליט במתן האחריות למוצרים, ארסיזון - Rczone.co.il תעשה כל מאמץ שהלקוח יהיה מרוצה.

ניתן ליצור קשר איתנו לגבי כל שאלה במייל info@rczone.co.il , אנו מאחלים גלישה מהנה באתרנו.

טואול - בניית אתרים